Kdo jsme

Jsme mladá, ambiciózní firma založená v roce 2016, která staví na vlastních dlouholetých zkušenostech s námořním jachtingem a s pronájmem plavidel.

Milujeme moře! Víme, jak je někdy těžké při pracovním shonu se ještě starat o technické detaily Vaší dovolené. Sám jsem tak několik let fungoval, kdy člověk volá v pátek odpoledne do chartrovky, aby mu sdělili, jak že se jmenuje přístav a kontroluje, zda mají seznam posádky, ujišťuje se, že na nic nezapomněl …. Od roku 2001 jsem uplul již mnoho mil s přáteli, rodinou jako turista, ale i na různých jachtařských závodech. Dovolená na lodi je prostě krásná!

Za tuto dobu jsem poznal spousty charterových společností a úroveň služeb, které nabízejí. Proto jsem se v roce 2016 rozhodl udělat ze svého koníčka více. Naším cílem je nabízet kvalitní služby, tak aby Vaše dovolená začala již zasláním poptávky. Žádné starosti se zbytečným papírováním, vyhledáváním té správné plachetnice, nebo motorové lodi, hlídání termínů pro zaslání crew listu, starost, zda jste nezapomněli objednat přívěsný motor, o to všechno se postaráme za Vás. Naší motivací je Vám zajistit takový servis spojený se zprostředkováním pronájmu lodi, aby jste neměli žádné zbytečné starosti.

Nechte starosti na nás, vy si jen vyberte termín. S ostatním Vám pomůžeme a zajistíme za Vás!

Standa Vrtiška