Jak vybrat

Je hned několik možností jak najít, rezervovat a objednat loď na Vaši dovolenou.
  1. Buď přesně víte, jakou loď hledáte a chcete mít možnost si prohlédnout a sami si přesně vybrat? Pak využijte náš vyhledávač, porovnejte a nechte si zaslat nabídky. (tj. odkaz po rozkliknutí detailu lodi). Následně obdržíte na emailovou adresu přehled a po tom, co si vyberete tu správnou loď, dejte nám vědět, případně můžete využít opět přímého odkazu, a to rovnou objednat, nebo předběžně rezervovat.
  2. Víte kdy a rádi byste si nechali zpracovat nabídku od nás? Žádný problém! Použijte odkaz zpracovat nabídku, kde popíšete v jakém termínu a co možná nejvíce dalších upřesnění Vašich požadavků (zda byste chtěli plachetnici, motorový člun, oblast plavby, počet osob/ kajut, stáří lodě, … čím více, tím lépe) a my Vám zašleme zpět aktuálně dostupná plavidla.
  3. Nechcete trávit čas procházením seznamů a preferujete osobní nebo telefonní kontakt? Chcete si nechat poradit? I na to jsme připraveni. Zavolejte nám.

Doporučujeme, dokonce preferujeme využít vyhledávání plavidel pro Vaši inspiraci a přehled možností a využít přímého kontaktu s námi, kdy Vám obratem zpracujeme nabídku přesně pro vás. Můžeme Vám tak dát naše doporučení, rady a pomoci Vám, třeba i proto, že se chystáte poprvé sami na moře.

Když máte vybranou loď, vytvoříme pro Vás opci (předběžnou rezervaci), aby se nestalo, že někdo jiný si plavidlo zarezervuje dříve, než Vám připravíme smlouvu o zprostředkování pronájmu. Kapitan Pak již jen domluvit, zda si budete přát zajistit vedle samotného pronájmu plavidla i například pronájem přívěsného motoru, a jiného vybavení a služeb, které jsou k vybranému plavidlu dostupné. Dále pak přichází čekání na samotný termín nalodění. Mezitím, Vás však budeme kontaktovat pro zaslání členů posádky (crew list), abychom předali předem do přístavu a zaslali Vám bližší informace o maríně. Případně Vám pomohli z návrhem trasy kam plout, …. Pokud jsou všechny poplatky uhrazeny včas, platba za pronájem je hrazena ve dvou fázích, kde první platba /záloha/ je uhrazena do sedmi dnů od podpisu smlouvy a druhá platba zpravidla pět týdnu před zahájením pronájmu, je čas vyrazit a převzít si loď v přístavu! V přístavu o Vás již budou vědět. Je dobré hned po příjezdu se vydat do kanceláře a domluvit si předběžný čas převzetí lodě a vyřídit potřebné administrativní úkony.

To důležité na závěr, jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli, dali více přesnějších informací a popsali Vám jak funguje převzetí lodi, na co je třeba dát si pozor a co je třeba zajistit ještě před plavbou a při předání plavidla zpět.

Váš tým BlueCharter